Górnik Jaworzno ORLIKI 2002 - strona nieoficjalna

• Aktualności:
  • 2013-08-31 Nowa Strona
  • 2013-08-20 Grupa młodzików.
  • 2013-08-20 Składki statutowe.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ZKP Warta Zawiercie I - MUKP Dąbrowa Górnicza I 3:5
  • Orbita Bukowno - Górnik Jaworzno I 1:3
  • UKS Piłkarz Sosnowiec I - JSP Szczakowianka Jaworzno I 0:3
  • KKS Czarni Sosnowiec - AKS Niwka Sosnowiec I 1:2
  • Zagłębie SA Sosnowiec - KS Górnik Piaski 13:2
  • MCKS Czeladź - pauza

4 FUN TV Music

UWAGA: transmisja testowa, może czasem nie być dostępna.

Tłumaczenie Naszej Strony

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2012/2013
Ładowanie...

II Miejsce w Katowicach.

• autor: daw2705, 2013-07-28 22:06

nowa-galeria-4651589.jpg nowa-galeria-4651590.jpg nowa-galeria-4651591.jpg

II miejsce „Orlików”  Górnika Jaworzno w silnie obsadzonym

turnieju im. Ernesta Wilimowskiego w Katowicach

Dziewięć drużyn przybyło 22 czerwca w sobotę do Katowic na turniej w piłce nożnej chłopców z rocznika 2002 i młodszych. Drogą losowania zespoły zostały podzielone na dwie  grupy, w których rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym. Wszystkie ekipy bojowo nastawione i pełne entuzjazmu chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Nie inaczej było z podopiecznymi trenera Bolesława Wrocławka , którzy wystąpili w składzie:

Adamek Maksymilian, Augustyn Konrad, Michalik Mikołaj, Palian Szymon, Przybyło Wiktor, Seweryn Łukasz, Siemek Konrad, Siga Jakub, Skórnicki Wiktor, Stachoń Patryk, Wojewoda Nikodem, Zapała Łukasz.

Zawodnicy Górnika Jaworzno trafili do grupy B z drużynami : Zagłębie Sosnowiec, Mazovia Tomaszów Mazowiecki, MKS Żory, Wyzwolenie Chorzów.

W grupie A występowały zespoły: FC Katowice, Warta Zawiercie, ŁKS Łagiewniki, Rekord Bielsko-Biała.

Po zwycięstwie 2:0 ( bramki: Siga, Skórnicki) z Zagłębiem Sosnowiec, 5:0 (bramki: Siemek2, Siga2, Augustyn) z Wyzwoleniem Chorzów, 4:0 (Przybyło3, Seweryn) z MKS Żory oraz remisie 1:1 (bramka: Siemek) z Mazovią młodzi piłkarze z Górnika Jaworzno zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie. Drugie miejsce zajęła Mazovia Tomaszów Maz. I obie drużyny awansowały do półfinałów. W grupie A zwycięzcą został zespół Rekord Bielsko Biała a druga lokatę zdobył zespół FC Katowice.

W półfinale po ładnej grze oraz efektownych akcjach podopieczni trenera Wrocławka pokonali 9:0 (bramki: Przybyło3, Siga4, Seweryn, Skórnicki) zespół FC Katowice i awansowali do finału.

W meczu o złoto po przegrali  z zespołem z Tomaszowa Mazowieckiego 2:0, zabrakło szczęścia w tym wyrównany pojedynku, który jako jedyny ze wszystkich spotkań był toczony w deszczu. Wygrała drużyna lepsza bardziej zdecydowana. Trener Mazovii komplementował zespół Górnika i gratulował trenerowi Wrocławkowi pracy szkoleniowej. Trzecie miejsce zajęła drużyna Rekordu Bielsko Biała, która pokonała zespół FC Katowice w rzutach karnych.

Po zakończeniu boiskowej rywalizacji wręczono medale oraz puchary, przyznano również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju został Jakub Siga , który zdobył 7 bramek.

Najlepszy bramkarz Turnieju to Patryk Ciszewski z Mazovi a najlepszym zawodnikiem Turnieju został Patryk Kiwior z Zagłębia Sosnowiec.

Turniej, w którym zdecydowana większość spotkań miała zacięty przebieg, stał na dobrym sportowym poziomie i mógł zadowolić kibiców. Już przed turniejem w kuluarach mówiono, że faworytem są podopieczni trenera Wrocławka.  Praca, którą wykonuje trener Wrocławek w klubie przynosi niesamowite efekty. Gratulujemy drużynie Mazovii zwycięstwa a gospodarzom fajnego turnieju,  pogoda dopisała (oprócz meczu finałowego) a wszyscy bawili się wyśmienicie.
Podziękowania należą się rodzicom za znakomitą organizację wyjazdu na turniej  oraz  za wspaniały doping.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższy Trening

SIERPIEŃ

godz.18.30 - 20.00

godz.18.30 - 20.00

godz.17.30 - 19.00

ORLIK przy SP nr 7

ul. Ławczana.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Górnik Jaworzno IMUKP II Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno I 3:1 MUKP II Dąbrowa Górnicza